Par Eko kosmētiku “Kamila”


Lai saglabātu ādas jaunību un skaistumu, to vajag pastāvīgi mitrināt, tonizēt, mīkstināt, barot ar vitamīniem un minerālvielām. Šo uzdevumu krēmos, losjonos, serumos pilda dažādas bāzes eļļas ( jojoba, mandeļu, avokado, vīnogu un citas).

Kas ir bāzes eļļas?

Tā ir 100% dzīva eļļa , kuru var izmantot tīrā veidā vai jaukt kopā savā starpā, lai gūtu vēl lielāku labumu. Bāzes eļļu sastāvā ietilpst lecitīni un daudzas vērtīgas minerālvielas. Augu eļļās esošie vitamīni A, B, D, E, F, H un K baro, tonizē, mitrina, veicina šūnu atjaunošanos, nomierina, mīkstina, samazina iekaisumu, bet pats galvenais, bāzes eļļas neaizsprosto poras, ātri iesūcās un neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu!

Diemžēl, lai pagarinātu produktu derīguma termiņu, lielā daļā mūsdienu kosmētiskajos līdzekļos tiek izmantotas ķīmiskas vielas (Benzoic acid, SLS un parabēni, PEG,DEA,TEA, minerāleļļas, smaržvielas utt.),  kuras ir ne tikai bīstamas jūsu veselībai (izraisa dažādas alerģiskas reakcijas, ādas iekaisumu, astmas lēkmes, bojā hormonālo sistēmu, aknas, uzkrājas organismā, izraisot onkoloģiju), bet arī praktiski anulē augu eļļu efektivitāti.
Vai jūs zinājāt, ka augu eļļas, savienojoties ar ķīmiskām vielām oksidējas, zaudējot gandrīz visus vitamīnus un minerālvielas, līdz ar to krēma lietošana paliek bezjēdzīga?

Turpinot rūpēties par jūsu fizisko veselību un labu pašsajūtu, piedāvāju jums, mīļas sievietes, manu jaunu produkciju- kosmētisko sēriju „Kamila”. Eko kosmētika „Kamila”– tās ir augu eļļas kompozīcijas sejas, roku ādas un ķermeņa kopšanai.
Tās pašas augu eļļas, kā krēmos (tikai vēl plašākā izvēlē), bet bez konservantiem, stabilizatoriem un putojošām, apjoma palielinošām vielām. Pilnīgi dabīgas! Tas nozīmē, ka sastāvā nav pat 0,001 % ķīmisku vielu, bet tikai dabīgas, augstvērtīgas bāzes augu eļļas.
„Bet kā būt ar ādas mitrināšanu?”- pajautāsiet jūs. Ļoti vienkārši- pirms eļļas uzklāšanas, samitriniet sejas ādu. Viss! Pietiek ar nelielu daudzumu eļļas, lai jūsu āda tiešām saņemtu nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas.

Nedariet pāri savai ādai un veselībai- ļaujiet dabai un mums parūpēties par jūsu ādas jaunību, skaistumu un veselību!