Baha ziedu terapija bērniem


Katru dienu mūsdienu bērni sajūt ļoti spēcīgu emocionālo spriedzi. Tehnoloģiskais progress, augstas prasības skolā, nepareizs un nesabalansēts uzturs, mazkustīgs dzīves veids- kā rezultātā nervu sistēmas pārslodze, kura izpaužas dažādās formās: depresija, histērija, agresija vai apātija, panikas lēkmes, bezmiegs, nespēja kontrolēt savas emocijas un citas novirzes. Baha ziedu līdzekļi palīdzēs atgūt emocionālo līdzsvaru un līdz ar to novērst slimības, kas var rasties, ja bērns ilgstoši atrodas negatīvajā emocionālajā stāvoklī. Svarīgi zināt, ka Baha ziedu līdzekļi nav zāles un tiem nav blakusparādību. Tos droši var lietot kopā ar ikvienu citu ārstniecības metodi.

Piedāvājam iepazīties ar anketām, kurās aprakstītas visbiežāk sastopamas emocionālās problēmas vai postoši emocionāli stāvokļi:

Ja jūtat, ka anketā aprakstītas problēmas skar arī jūsu bērnu un jūs nolēmāt uztaisīt individuālo maisījumu, aizpildiet elektroniski anketu un atsūtiet uz ekotdstudija@gmail.com vai uz tel.: 29783400( darbadienās no 11. līdz 20.00). 2 dienu laikā anketa tiks izanalizēta un tiks piemeklēti vajadzīgi Baha ziedi individuālajām maisījumam.

Cena: anketas analīze, Baha ziedu piemeklēšana- 7 eiro + individuālais maisījums
( 30 ml) – no 4 līdz 9 eiro (atkarībā no Baha ziedu daudzuma).